Stel jouw Douglas overkapping samen — geleverd als los hout
Je ontvangt los hout in handelslengtes en de geselecteerde toebehoren. Je zaagt en bewerkt het hout zelf op maat en verzorgt de montage. De 3D-weergave laat zien hoe jouw overkapping eruit kan zien.
Kies de afmetingen, houtafwerking, wanden en dakbedekking. Het materialenoverzicht past zich aan jouw keuzes aan.
1. Afmetingen en hout
Een tussenmaat nodig? Kies bij zowel de breedte als de diepte de eerstvolgende grotere maat. Voor bijvoorbeeld 550 × 330 cm kies je 600 × 350 cm. Je ontvangt losse materialen in handelslengtes en maakt het hout zelf op maat.
De 3D-weergave en materialenlijst volgen de gekozen maat, niet jouw uiteindelijke maatwerkmaat.
Breedte en diepte zijn de buitenmaten van de staanders. Dakoverstek aan de voorkant: 30 cm. De staanders staan onder de ringbalken.
Elk open wandvak krijgt twee schoren. Bij bekleding aan één of beide zijden vervallen de schoren van dat vak.
2. Wanden en bekleding
Kies een vak in het fundatie- en wandplan of gebruik de vaknamen hieronder. Kies per vak bekleding aan de buitenzijde en eventueel aan de binnenzijde.
Bij enkelzijdige bekleding blijft het houten regelwerk aan de onbeklede zijde zichtbaar. Wil je beide zijden afgewerkt hebben? Kies dan voor hetzelfde wandvak bekleding aan zowel de buitenzijde als de binnenzijde.
Wandbekleding monteer je op een frame van 45 × 70 mm regelwerk, met maximaal 60 cm hart-op-hart tussen de ondersteunende regels. Voor de gekozen wanden rekenen we het regelwerk en de bevestigingsschroeven mee; je maakt en monteert het frame zelf.
Betonbanden onder de gekozen wanden kun je toevoegen bij stap 3: Fundering.
3. Fundering
Alleen onder gekozen wandvakken. Per vak afgerond op hele banden van 1 meter; je maakt ze zelf op lengte. Bij dubbelzijdige bekleding tellen we de banden één keer.
Bij gladde en ruwe betonpoeren rekenen we één zak snelbeton per poer mee. Paalhouders tellen we per staander; de maat volgt automatisch de gekozen houtuitvoering. Bij paalhouders leveren we één doos Woodies paalhouderschroeven 8 × 40 mm (50 stuks) mee. Pluggen voor de voetplaat zijn niet inbegrepen. Kies eerst wanden bij stap 2 om ook betonbanden te kunnen toevoegen.
4. Dakbedekking en dakrand
Fundatie- en wandplan
Bovenaanzicht met de voorkant onderaan. De blauwe blokjes zijn de staanders. Klik op een wandvak om de bekleding te kiezen.
Kies een wandvak in het plan.
Materialenoverzicht
Prijs van jouw overkapping
Prijs voor losse materialen; exclusief op maat zagen en montage. Exclusief eventuele bezorgkosten.
De artikel- en prijskoppeling wordt voorbereid.
Waarom zijn nog niet alle prijzen beschikbaar?
Dit kan even duren. Laat deze pagina open; je hoeft niet opnieuw te klikken.
- Controleren
- Toevoegen
- Afronden
Je bestelt losse materialen en maakt het hout zelf op maat.
Artikelen en prijzen controleren…
Bekijk winkelwagen.png?1702379951)